Кулі на весілля: тенденції та ідеї для прикраси

Кулі на весілля: тенденції та ідеї для прикраси

День весілля – це унікальний та надзвичайно важливий момент. Щоб зробити його ідеальним, особлива увага приділяється оформленню весільного залу, ресторану, фотозони. Популярністю користуються кульки на весілля – класичний та яскравий варіант прикрас.

Різноманіття кульок для декору весілля

Безперечною перевагою кульок є надзвичайно широкий вибір форм та кольорів, що дозволить знайти ідеальний варіант для будь-якої тематики. Це чудовий спосіб створити романтичну та елегантну атмосферу свята.

Найчастіше на день одруження обирають такі композиції:

  • фольговані кульки – букви та цифри, що дозволять створити персоналізовані написи;

  • креативні арки в гармонійно підібраній кольоровій гаммі;

  • кульки з гелієм – естетичні та невагомі прикраси під стелею;

  • святкові фонтани з фігурних та тематичних куль.

Підібрати та замовити такий декор можна на будь-який бюджет в роздріб. Вигідні пропозиції можна отримати, купуючи оптом та з доставкою по Україні.

Яскраві фонтани із кульок 

Фонтан із кульок – тренд в декоруванні весільних залів. Це каскадна конструкція із найрізноманітніших виробів: латексних, фольгованих, прозорих та інших. Висота фонтану становить близько 2 метрів.

Розставити подібні комплекти можна по всьому залу, біля столів, на вході. Поруч з професійно зібраними фонтанами вийдуть чудові фотографії. 

Використання великих куль у весільному декорі

Однією з тенденцій в США, яка поступово поширилась світом, є кульки гіганти з наповненням. Це вироби діаметром від 50 до 90 см. 

Вони можуть бути однотонними або прозорими із різним наповнювачами: маленькі кульки, конфетті, пір’я, блискітки. Їх використовують на вході у залу та біля фотозони.

Оригінальне оформлення підлоги

Часто дизайнери віддають перевагу купити надувні кульки для підлогового декору. Дуже стильно та креативно виглядатиме підлога, усипана легкими кульками. Ходити чи танцювати між ними буде весело та цікаво для гостей.

Щоб засипати танцювальний майданчик або взагалі всю підлогу зали, можна використати стандартні кулі або ж маленькі до 10 см діаметром.